DoubleMixed
|
KO
|
All courts
|
3
|
PJECHA Vladimir/HISCAKOVA Silvia
-
WINCENCIAK Jan/KAPLON Joanna
|
16-11 12-16 16-12
|
08:00
|
|
DoubleMixed
|
KO
|
All courts
|
4
|
CHALCARZ Aneta/KLODA Robert
-
SCAVNICKA Maria/ROBA Pavol
|
16-0 16-0
|
08:00
|
|
DoubleMixed
|
KO
|
All courts
|
5
|
KOWALCZYK Joanna/KOWALCZYK Mariusz -
MIŁOŃ Slawomir/GRZEGORY Olga
|
18-16 7-16 10-16
|
08:00
|
|
DoubleOpen
|
KO
|
All courts
|
1
|
WIĘCKOWSKI Jerzy/JANČUNSKI Andrzej -
SCAVNICKY Jan Sr./SCAVNICKY Jan Jr.
|
12-16 11-16
|
08:00
|
|
DoubleOpen
|
KO
|
All courts
|
2
|
NOWOGÓRSKI Dariusz/NOWOGÓRSKI Artur -
CHMIELEWSKI Grzegorz/WRÓBEL Jacek
|
14-16 16-10 11-16
|
08:00
|
|
DoubleMixed
|
KO
|
All courts
|
3
|
KNAPCZYK Mateusz/WINCENCIAK Zofia
-
PJECHA Vladimir/HISCAKOVA Silvia
|
9-16 16-7 18-16
|
08:30
|
|
DoubleMixed
|
KO
|
All courts
|
2
|
WILKOSZ Wojciech/MATYSZKOWICZ Agata
-
WIKLANSKA Natalia/WIKLANSKI Wojciech
|
18-16 10-16 16-10
|
08:30
|
|
DoubleMixed
|
KO
|
All courts
|
4
|
CHALCARZ Aneta/KLODA Robert -
SAWICKI Mariusz/JAGIELLO Beata
|
7-16 14-16
|
08:30
|
|
DoubleOpen
|
KO
|
All courts
|
1
|
LESKI Pawel/CWIAKALA Dariusz -
SCAVNICKY Jan Sr./SCAVNICKY Jan Jr.
|
17-15 9-16 15-17
|
08:30
|
|
U12Female
|
01
|
All courts
|
6
|
AUGUSTYNIAK Anna
-
WACH Maria
|
16-12 16-5
|
08:30
|
|
DoubleMixed
|
KO
|
All courts
|
2
|
KNAPCZYK Mateusz/WINCENCIAK Zofia
-
MIŁOŃ Slawomir/GRZEGORY Olga
|
16-14 17-15
|
09:00
|
|
DoubleMixed
|
KO
|
All courts
|
3
|
WILKOSZ Wojciech/MATYSZKOWICZ Agata
-
SAWICKI Mariusz/JAGIELLO Beata
|
9-16 17-15 16-8
|
09:00
|
|
DoubleOpen
|
KO
|
All courts
|
1
|
SCAVNICKY Jan Sr./SCAVNICKY Jan Jr. -
CHMIELEWSKI Grzegorz/WRÓBEL Jacek
|
11-16 18-16 15-17
|
09:00
|
|
FEMALE
|
01
|
All courts
|
8
|
WINCENCIAK Zofia
-
MATYSZKOWICZ Agata
|
16-3 16-11
|
09:00
|
|
FEMALE
|
01
|
All courts
|
10
|
KOWALCZYK Joanna
-
HISCAKOVA Silvia
|
16-13 16-11
|
09:00
|
|
FEMALE
|
02
|
All courts
|
9
|
WIKLANSKA Natalia
-
CHALCARZ Aneta
|
16-12 16-7
|
09:00
|
|
OPEN
|
01
|
All courts
|
4
|
MADEJ Sebastian
-
BEZAK Kacper
|
17-15 16-14
|
09:00
|
|
U12Female
|
01
|
All courts
|
6
|
WACHOWICZ Anna
-
SPYTKOWSKA Justyna
|
16-10 16-8
|
09:00
|
|
U12Male
|
01
|
All courts
|
7
|
SCAVNICKY Jan Jr.
-
MIŁOŃ Filip
|
16-7 16-6
|
09:00
|
|
U14Open
|
01
|
All courts
|
5
|
JANČUNSKI Adrian
-
JANCZAK Maciej
|
16-3 16-8
|
09:00
|
|
DoubleMixed
|
KO
|
All courts
|
3
|
KNAPCZYK Mateusz/WINCENCIAK Zofia
-
WILKOSZ Wojciech/MATYSZKOWICZ Agata
|
16-11 16-14
|
09:30
|
|
FEMALE
|
01
|
All courts
|
8
|
GRZEGORY Olga
-
MATYSZKOWICZ Agata
|
16-2 16-2
|
09:30
|
|
FEMALE
|
02
|
All courts
|
9
|
SCAVNICKA Maria -
CHALCARZ Aneta
|
16-9 12-16 17-19
|
09:30
|
|
FEMALE
|
02
|
All courts
|
10
|
JAGIELLO Beata
-
KAPLON Joanna
|
16-9 16-5
|
09:30
|
|
MaleO40
|
01
|
All courts
|
1
|
CHMIELEWSKI Grzegorz
-
WINCENCIAK Jan
|
16-9 16-7
|
09:30
|
|
MaleO40
|
02
|
All courts
|
2
|
SAWICKI Mariusz
-
HELDAK Vladimir
|
16-0 16-0
|
09:30
|
|
OPEN
|
03
|
All courts
|
4
|
ŁYKO Aleksander -
KOLODZIEJCZYK Bartlomiej
|
0-16 0-16
|
09:30
|
|
U12Female
|
01
|
All courts
|
6
|
SPYTKOWSKA Justyna -
AUGUSTYNIAK Anna
|
14-16 13-16
|
09:30
|
|
U12Male
|
02
|
All courts
|
7
|
JANČUNSKI Kamil
-
JAGIELLO Jakub
|
16-3 16-5
|
09:30
|
|
U14Open
|
02
|
All courts
|
5
|
FASKA Mateusz
-
KAMYK Katarzyna
|
16-11 16-8
|
09:30
|
|
FEMALE
|
01
|
All courts
|
8
|
WINCENCIAK Zofia
-
HISCAKOVA Silvia
|
16-11 16-5
|
10:00
|
|
FEMALE
|
01
|
All courts
|
10
|
KOWALCZYK Joanna
-
GRZEGORY Olga
|
16-13 16-8
|
10:00
|
|
FEMALE
|
02
|
All courts
|
9
|
WIKLANSKA Natalia
-
KAPLON Joanna
|
16-6 16-11
|
10:00
|
|
MaleO40
|
01
|
All courts
|
1
|
ROBA Pavol -
KOWALCZYK Mariusz
|
0-16 0-16
|
10:00
|
|
MaleO40
|
02
|
All courts
|
2
|
NOWOGÓRSKI Artur -
GAWLAK Piotr
|
10-16 12-16
|
10:00
|
|
MaleO40
|
03
|
All courts
|
3
|
NOWOGÓRSKI Dariusz
-
WIĘCKOWSKI Jerzy
|
16-13 16-12
|
10:00
|
|
MaleO40
|
04
|
All courts
|
4
|
CWIAKALA Dariusz
-
SWĘD Damian
|
16-7 16-9
|
10:00
|
|
U12Female
|
01
|
All courts
|
6
|
WACHOWICZ Anna
-
AUGUSTYNIAK Anna
|
16-12 16-4
|
10:00
|
|
U12Male
|
01
|
All courts
|
7
|
ROBA Richard -
MIŁOŃ Filip
|
0-16 0-16
|
10:00
|
|
U14Open
|
02
|
All courts
|
5
|
RYBAK Michał
-
CZERWIEC Michal
|
11-16 16-14 17-15
|
10:00
|
|
FEMALE
|
01
|
All courts
|
8
|
HISCAKOVA Silvia -
MATYSZKOWICZ Agata
|
10-16 13-16
|
10:30
|
|
FEMALE
|
02
|
All courts
|
9
|
SCAVNICKA Maria -
KAPLON Joanna
|
10-16 10-16
|
10:30
|
|
MaleO40
|
03
|
All courts
|
3
|
WRÓBEL Jacek
-
KLODA Robert
|
16-11 15-17 16-12
|
10:30
|
|
MaleO40
|
04
|
All courts
|
4
|
CZEREMUZYNSKI Jacek
-
KNOT Jerzy
|
16-12 17-15
|
10:30
|
|
OPEN
|
02
|
All courts
|
1
|
KNAPCZYK Mateusz
-
KWIATKOWSKI Michał
|
16-7 16-10
|
10:30
|
|
OPEN
|
02
|
All courts
|
2
|
Scavnicky Jan Sr.
-
RYBAK Mateusz
|
16-4 16-4
|
10:30
|
|
U12Female
|
01
|
All courts
|
6
|
SPYTKOWSKA Justyna
-
WACH Maria
|
16-11 16-8
|
10:30
|
|
U12Male
|
02
|
All courts
|
7
|
KOPILEC Viliam
-
JAGIELLO Szymon
|
16-6 16-6
|
10:30
|
|
U14Open
|
01
|
All courts
|
5
|
CZEPIEC Emilia -
JANCZAK Maciej
|
8-16 3-16
|
10:30
|
|
FEMALE
|
01
|
All courts
|
8
|
WINCENCIAK Zofia
-
GRZEGORY Olga
|
16-7 8-16 16-10
|
11:00
|
|
FEMALE
|
02
|
All courts
|
9
|
WIKLANSKA Natalia
-
JAGIELLO Beata
|
17-15 16-9
|
11:00
|
|
MaleO40
|
01
|
All courts
|
1
|
CHMIELEWSKI Grzegorz
-
KOWALCZYK Mariusz
|
16-13 16-6
|
11:00
|
|
MaleO40
|
02
|
All courts
|
2
|
WIKLANSKI Wojciech
-
HELDAK Vladimir
|
16-0 16-0
|
11:00
|
|
OPEN
|
03
|
All courts
|
3
|
PJECHA Vladimir
-
KOLODZIEJCZYK Bartlomiej
|
16-6 16-9
|
11:00
|
|
OPEN
|
03
|
All courts
|
4
|
WILKOSZ Wojciech
-
ŁYKO Aleksander
|
16-0 16-0
|
11:00
|
|
U12Female
|
01
|
All courts
|
6
|
WACHOWICZ Anna
-
WACH Maria
|
16-6 16-4
|
11:00
|
|
U12Male
|
01
|
All courts
|
7
|
SCAVNICKY Jan Jr.
-
ROBA Richard
|
16-0 16-0
|
11:00
|
|
U14Open
|
02
|
All courts
|
5
|
FASKA Mateusz
-
CZERWIEC Michal
|
17-15 16-10
|
11:00
|
|
FEMALE
|
01
|
All courts
|
8
|
KOWALCZYK Joanna
-
MATYSZKOWICZ Agata
|
16-1 16-4
|
11:30
|
|
FEMALE
|
02
|
All courts
|
9
|
KAPLON Joanna -
CHALCARZ Aneta
|
11-16 16-13 7-16
|
11:30
|
|
FEMALE
|
02
|
All courts
|
10
|
JAGIELLO Beata
-
SCAVNICKA Maria
|
16-8 16-3
|
11:30
|
|
MaleO40
|
01
|
All courts
|
1
|
ROBA Pavol -
WINCENCIAK Jan
|
0-16 0-16
|
11:30
|
|
MaleO40
|
02
|
All courts
|
2
|
SAWICKI Mariusz -
GAWLAK Piotr
|
19-17 14-16 12-16
|
11:30
|
|
MaleO40
|
03
|
All courts
|
3
|
JANČUNSKI Andrzej -
WIĘCKOWSKI Jerzy
|
11-16 16-14 17-19
|
11:30
|
|
MaleO40
|
04
|
All courts
|
4
|
LESKI Pawel
-
SWĘD Damian
|
16-7 16-12
|
11:30
|
|
U12Male
|
02
|
All courts
|
7
|
JANČUNSKI Kamil
-
JAGIELLO Szymon
|
16-2 16-5
|
11:30
|
|
U14Open
|
02
|
All courts
|
5
|
RYBAK Michał
-
KAMYK Katarzyna
|
16-11 3-16 16-12
|
11:30
|
|
FEMALE
|
01
|
All courts
|
8
|
WINCENCIAK Zofia
-
KOWALCZYK Joanna
|
16-13 16-10
|
12:00
|
|
FEMALE
|
02
|
All courts
|
9
|
WIKLANSKA Natalia
-
SCAVNICKA Maria
|
16-6 16-5
|
12:00
|
|
MaleO40
|
03
|
All courts
|
3
|
NOWOGÓRSKI Dariusz
-
KLODA Robert
|
16-13 16-10
|
12:00
|
|
MaleO40
|
04
|
All courts
|
4
|
CWIAKALA Dariusz
-
KNOT Jerzy
|
13-16 16-10 16-14
|
12:00
|
|
OPEN
|
01
|
All courts
|
1
|
MIŁOŃ Slawomir
-
BEZAK Kacper
|
16-11 18-16
|
12:00
|
|
OPEN
|
02
|
All courts
|
2
|
KNAPCZYK Mateusz
-
RYBAK Mateusz
|
16-4 16-8
|
12:00
|
|
U12Male
|
02
|
All courts
|
7
|
KOPILEC Viliam
-
JAGIELLO Jakub
|
16-10 16-2
|
12:00
|
|
U14Open
|
01
|
All courts
|
5
|
JANČUNSKI Adrian
-
CZEPIEC Emilia
|
16-1 16-2
|
12:00
|
|
FEMALE
|
01
|
All courts
|
8
|
GRZEGORY Olga
-
HISCAKOVA Silvia
|
16-11 16-13
|
12:30
|
|
FEMALE
|
02
|
All courts
|
9
|
JAGIELLO Beata
-
CHALCARZ Aneta
|
16-11 16-6
|
12:30
|
|
MaleO40
|
01
|
All courts
|
1
|
KOWALCZYK Mariusz
-
WINCENCIAK Jan
|
16-13 16-12
|
12:30
|
|
MaleO40
|
02
|
All courts
|
2
|
NOWOGÓRSKI Artur
-
WIKLANSKI Wojciech
|
16-9 16-12
|
12:30
|
|
MaleO40
|
04
|
All courts
|
4
|
CZEREMUZYNSKI Jacek
-
LESKI Pawel
|
16-7 16-13
|
12:30
|
|
OPEN
|
03
|
All courts
|
3
|
PJECHA Vladimir
-
ŁYKO Aleksander
|
16-0 16-0
|
12:30
|
|
U12Male
|
02
|
All courts
|
7
|
JANČUNSKI Kamil -
KOPILEC Viliam
|
14-16 11-16
|
12:30
|
|
U14Open
|
02
|
All courts
|
5
|
CZERWIEC Michal
-
KAMYK Katarzyna
|
10-16 16-9 16-13
|
12:30
|
|
FEMALE
|
KO
|
All courts
|
8
|
WINCENCIAK Zofia
-
JAGIELLO Beata
|
16-6 11-16 16-9
|
13:00
|
|
FEMALE
|
KO
|
All courts
|
9
|
KOWALCZYK Joanna -
WIKLANSKA Natalia
|
6-16 13-16
|
13:00
|
|
MaleO40
|
01
|
All courts
|
1
|
CHMIELEWSKI Grzegorz
-
ROBA Pavol
|
16-0 16-0
|
13:00
|
|
MaleO40
|
02
|
All courts
|
2
|
GAWLAK Piotr
-
HELDAK Vladimir
|
16-0 16-0
|
13:00
|
|
MaleO40
|
03
|
All courts
|
3
|
WRÓBEL Jacek
-
JANČUNSKI Andrzej
|
16-5 16-10
|
13:00
|
|
MaleO40
|
04
|
All courts
|
4
|
KNOT Jerzy -
SWĘD Damian
|
9-16 16-9 13-16
|
13:00
|
|
U12Male
|
02
|
All courts
|
7
|
JAGIELLO Szymon
-
JAGIELLO Jakub
|
16-6 16-10
|
13:00
|
|
U14Open
|
02
|
All courts
|
5
|
FASKA Mateusz
-
RYBAK Michał
|
16-9 16-4
|
13:00
|
|
FEMALE
|
KO
|
All courts
|
9
|
WINCENCIAK Zofia
-
WIKLANSKA Natalia
|
16-11 18-16
|
13:30
|
|
MaleO40
|
03
|
All courts
|
3
|
KLODA Robert
-
WIĘCKOWSKI Jerzy
|
16-13 19-17
|
13:30
|
|
MaleO40
|
04
|
All courts
|
4
|
CWIAKALA Dariusz
-
LESKI Pawel
|
16-12 9-16 18-16
|
13:30
|
|
OPEN
|
01
|
All courts
|
1
|
MADEJ Sebastian
-
MIŁOŃ Slawomir
|
16-6 16-14
|
13:30
|
|
OPEN
|
02
|
All courts
|
2
|
Scavnicky Jan Sr.
-
KWIATKOWSKI Michał
|
16-7 19-17
|
13:30
|
|
U12Male
|
KO
|
All courts
|
6
|
MIŁOŃ Filip -
KOPILEC Viliam
|
11-16 6-16
|
13:30
|
|
U12Male
|
KO
|
All courts
|
7
|
SCAVNICKY Jan Jr.
-
JANČUNSKI Kamil
|
16-11 14-16 16-8
|
13:30
|
|
U14Open
|
KO
|
All courts
|
5
|
JANČUNSKI Adrian
-
RYBAK Michał
|
16-6 16-3
|
13:30
|
|
MaleO40
|
02
|
All courts
|
4
|
NOWOGÓRSKI Artur
-
HELDAK Vladimir
|
16-0 16-0
|
14:00
|
|
MaleO40
|
02
|
All courts
|
1
|
SAWICKI Mariusz
-
WIKLANSKI Wojciech
|
16-9 16-8
|
14:00
|
|
MaleO40
|
03
|
All courts
|
2
|
NOWOGÓRSKI Dariusz
-
WRÓBEL Jacek
|
16-11 16-14
|
14:00
|
|
OPEN
|
03
|
All courts
|
3
|
WILKOSZ Wojciech
-
KOLODZIEJCZYK Bartlomiej
|
16-10 16-11
|
14:00
|
|
U12Male
|
KO
|
All courts
|
7
|
SCAVNICKY Jan Jr.
-
KOPILEC Viliam
|
16-8 18-16
|
14:00
|
|
U14Open
|
KO
|
All courts
|
5
|
JANCZAK Maciej -
FASKA Mateusz
|
5-16 9-16
|
14:00
|
|
MaleO40
|
02
|
All courts
|
2
|
WIKLANSKI Wojciech -
GAWLAK Piotr
|
9-16 11-16
|
14:30
|
|
MaleO40
|
03
|
All courts
|
4
|
JANČUNSKI Andrzej -
KLODA Robert
|
10-16 5-16
|
14:30
|
|
MaleO40
|
04
|
All courts
|
5
|
CWIAKALA Dariusz -
CZEREMUZYNSKI Jacek
|
12-16 16-6 17-19
|
14:30
|
|
OPEN
|
02
|
All courts
|
3
|
KNAPCZYK Mateusz
-
Scavnicky Jan Sr.
|
13-16 16-12 16-14
|
14:30
|
|
OPEN
|
02
|
All courts
|
1
|
RYBAK Mateusz -
KWIATKOWSKI Michał
|
6-16 8-16
|
14:30
|
|
MaleO40
|
02
|
All courts
|
4
|
SAWICKI Mariusz
-
NOWOGÓRSKI Artur
|
14-16 16-11 16-12
|
15:00
|
|
MaleO40
|
03
|
All courts
|
3
|
NOWOGÓRSKI Dariusz
-
JANČUNSKI Andrzej
|
16-7 16-10
|
15:00
|
|
MaleO40
|
03
|
All courts
|
1
|
WRÓBEL Jacek
-
WIĘCKOWSKI Jerzy
|
16-7 16-12
|
15:00
|
|
OPEN
|
03
|
All courts
|
2
|
PJECHA Vladimir -
WILKOSZ Wojciech
|
14-16 3-16
|
15:00
|
|
U14Open
|
KO
|
All courts
|
5
|
JANČUNSKI Adrian -
FASKA Mateusz
|
14-16 16-18
|
15:00
|
|
MaleO40
|
04
|
All courts
|
4
|
LESKI Pawel
-
KNOT Jerzy
|
16-10 16-13
|
15:30
|
|
MaleO40
|
04
|
All courts
|
1
|
CZEREMUZYNSKI Jacek
-
SWĘD Damian
|
16-8 16-5
|
15:30
|
|
OPEN
|
KO
|
All courts
|
2
|
PJECHA Vladimir -
Scavnicky Jan Sr.
|
18-16 11-16 13-16
|
15:30
|
|
OPEN
|
KO
|
All courts
|
3
|
WILKOSZ Wojciech
-
MIŁOŃ Slawomir
|
20-18 19-17
|
15:30
|
|
MaleO40
|
KO
|
All courts
|
3
|
CHMIELEWSKI Grzegorz
-
WRÓBEL Jacek
|
16-6 16-11
|
16:30
|
|
MaleO40
|
KO
|
All courts
|
4
|
SAWICKI Mariusz
-
CZEREMUZYNSKI Jacek
|
6-16 16-5 16-11
|
16:30
|
|
MaleO40
|
KO
|
All courts
|
5
|
NOWOGÓRSKI Dariusz
-
KOWALCZYK Mariusz
|
16-7 16-10
|
16:30
|
|
OPEN
|
KO
|
All courts
|
1
|
MADEJ Sebastian
-
Scavnicky Jan Sr.
|
16-10 6-16 16-14
|
16:30
|
|
OPEN
|
KO
|
All courts
|
2
|
WILKOSZ Wojciech -
KNAPCZYK Mateusz
|
10-16 16-10 15-17
|
16:30
|
|
MaleO40
|
KO
|
All courts
|
1
|
CWIAKALA Dariusz
-
GAWLAK Piotr
|
16-11 20-18
|
17:00
|
|
OPEN
|
KO
|
All courts
|
3
|
MADEJ Sebastian -
KNAPCZYK Mateusz
|
12-16 16-13 14-16
|
17:00
|
|
MaleO40
|
KO
|
All courts
|
2
|
CHMIELEWSKI Grzegorz
-
SAWICKI Mariusz
|
16-10 12-16 16-8
|
17:30
|
|
MaleO40
|
KO
|
All courts
|
4
|
NOWOGÓRSKI Dariusz
-
CWIAKALA Dariusz
|
16-10 16-10
|
17:30
|
|
MaleO40
|
KO
|
All courts
|
3
|
CHMIELEWSKI Grzegorz
-
NOWOGÓRSKI Dariusz
|
16-3 16-10
|
18:00
|
|