Ladies
|
02
|
Hall 1
|
1
|
BARKOVIĆ Paula -
KRPÁLKOVÁ Nikol
|
16-9 14-16 13-16
|
10:00
|
|
Ladies
|
02
|
Hall 1
|
1
|
BOGNAR Krisztina
-
SYC-KRIVANOVA Lucia
|
16-9 16-8
|
10:30
|
|
Ladies O40
|
01
|
Hall 1
|
1
|
SCHABEK Sabina
-
SUCHÁ Naďa
|
16-5 16-6
|
11:00
|
|
Ladies
|
02
|
Hall 1
|
1
|
ŠKERL Rebeka
-
SYC-KRIVANOVA Lucia
|
17-15 17-15
|
11:30
|
|
Ladies
|
02
|
Hall 1
|
1
|
BOGNAR Krisztina
-
KRPÁLKOVÁ Nikol
|
16-12 17-15
|
12:00
|
|
Ladies O40
|
01
|
Hall 1
|
1
|
SCHABEK Sabina
-
SCHOLZOVÁ Jana
|
16-5 16-6
|
12:30
|
|
Ladies
|
02
|
Hall 1
|
1
|
BARKOVIĆ Paula
-
ŠKERL Rebeka
|
16-7 16-12
|
13:00
|
|
Ladies
|
02
|
Hall 1
|
1
|
KRPÁLKOVÁ Nikol
-
SYC-KRIVANOVA Lucia
|
16-18 16-14 16-8
|
13:30
|
|
Ladies
|
02
|
Hall 1
|
1
|
BOGNAR Krisztina
-
ŠKERL Rebeka
|
16-12 16-13
|
14:00
|
|
Ladies O40
|
01
|
Hall 1
|
1
|
SCHOLZOVÁ Jana
-
SUCHÁ Naďa
|
16-9 16-5
|
14:30
|
|
Men O40
|
01
|
Hall 1
|
1
|
PODVOLECKÝ Pavel
-
SUSTERSIČ Matjaž
|
16-4 16-14
|
15:00
|
|
Ladies
|
02
|
Hall 1
|
1
|
BARKOVIĆ Paula
-
SYC-KRIVANOVA Lucia
|
16-14 16-6
|
15:30
|
|
Ladies
|
02
|
Hall 1
|
1
|
ŠKERL Rebeka
-
KRPÁLKOVÁ Nikol
|
16-11 6-16 16-8
|
16:00
|
|
Ladies
|
02
|
Hall 1
|
1
|
BOGNAR Krisztina
-
BARKOVIĆ Paula
|
16-5 13-16 16-11
|
16:30
|
|
Boys U18
|
01
|
Hall 1
|
1
|
Lichý Jan
-
BADURA Jan
|
16-11 16-7
|
17:00
|
|
Open Double
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
MAKRLÍK Petr/EKBERG Melker
-
MADEJ Sebastian/WINCENCIAK Zofia
|
16-14 16-14
|
17:30
|
|
Open Double
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
CHMIELEWSKI Grzegorz/SYC-KRIVANOVA Henrieta -
PJECHA Vladimir/JERKOVIĆ Boris
|
9-16 16-6 14-16
|
18:00
|
|
Ladies
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
ANDRLOVÁ Eliška
-
BARKOVIĆ Paula
|
16-6 23-25 16-13
|
18:30
|
|
Open
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
MADEJ Sebastian -
MAKRLÍK Petr
|
3-16 12-16
|
19:00
|
|
Ladies
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
SYC-KRIVANOVA Barbora
-
ANDRLOVÁ Eliška
|
16-11 16-14
|
19:30
|
|
Open Double
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
MAKRLÍK Petr/EKBERG Melker
-
PJECHA Vladimir/JERKOVIĆ Boris
|
16-8 12-16 16-5
|
20:00
|
|
Open
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
KAKULA Adam -
MAKRLÍK Petr
|
14-16 16-18
|
20:30
|
|
Boys U18
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
JERKOVIĆ Marko
-
VOLEK Ondrej
|
16-11 16-8
|
21:00
|
|
Men O50
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
LESKI Pawel
-
CZEREMUZYNSKI Jacek
|
16-14 10-16 16-13
|
21:30
|
|
Open Double
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
CZEREMUZYNSKI Jacek/DÓSA-RÁCZ Kitti
-
PUSKAS Marek/ROBA Pavol
|
16-11 16-11
|
9:00:
|
|
Open Double
|
KO
|
Hall 1
|
1
|
MAKRLÍK Petr/EKBERG Melker
-
CZEREMUZYNSKI Jacek/DÓSA-RÁCZ Kitti
|
16-5 16-10
|
9:30:
|
|