Female DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
PAEGLE Santa/LOGOSA Agnese
-
JAGEČIĆ Laura/JAGEČIĆ Zrinka
|
16-9 16-10
|
12:00
|
|
O50 male DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
NAKAYAMA MAKOTO/KONDO Kenji -
GRANBERG Hakan/CLASGARD Mats
|
16-12 18-20 10-16
|
12:30
|
|
Female DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
BOYER Claudine/HERZOG Nadine -
HUBERT Anna/OTTREMBKA Franziska
|
6-16 4-16
|
13:00
|
|
O50 male DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
GRANBERG Hakan/CLASGARD Mats -
KNOT Jerzy/GAWLAK Piotr
|
9-16 16-9 9-16
|
13:30
|
|
Female DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
SOLTYS Marta/KARASEK Janina -
HUBERT Anna/OTTREMBKA Franziska
|
9-16 12-16
|
14:00
|
|
Open DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
DRUMLAK Przemek/DRUMLAK Mateusz -
PASCHE Stian/STOKKE Fredrik Killingberg
|
8-16 13-16
|
14:30
|
|
Mixed DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
EMMERICH Stephanie/DIRR Thomas -
DESFARGES Alexandra/CLEMENCEL Baptiste
|
6-16 11-16
|
15:00
|
|
Mixed DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
JANCZUŃSKI Andrzej/JANCZUŃSKA Gabija -
ANSMITE Kristiana/KURBIS Arnis
|
9-16 11-16
|
15:30
|
|
Open DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
KAATZ Sönke/JOOP Robin
-
HOLLEIS Paul/BRUSZIES Sebastian
|
16-11 17-15
|
16:00
|
|
Open DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
LOGOSS Romans/SIRMAIS Kaspars -
WIRTH Severin/SCHENKER Martin
|
6-16 10-16
|
16:30
|
|
Mixed DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
EKBERG Melker/NIELSEN Rebecca
-
GILLET Jean Luc/BRANELLEC Audrey
|
16-7 16-6
|
17:00
|
|
Mixed DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
KNEZ Danaja/JOVAN Jaša
-
KOLBE Rene/NABEL Jana
|
16-2 16-12
|
17:30
|
|
Open DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
KAATZ Sönke/JOOP Robin
-
WIRTH Severin/SCHENKER Martin
|
16-7 16-14
|
18:00
|
|
Mixed DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
EKBERG Melker/NIELSEN Rebecca
-
NISHIMURA Akihiko/AKETA Yuka
|
14-16 16-11 16-14
|
18:30
|
|
Open DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
SCHÜSSELER Patrick/ZIMMERMANNS David
-
NEUTZSCH Michael/KLOSS Sebastian
|
16-12 16-11
|
19:00
|
|
Mixed DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
EKBERG Melker/NIELSEN Rebecca
-
MANDRYK Myhailo/ZATVARSKA Alona
|
12-16 16-13 16-5
|
19:30
|
|
Open DOUBLE
|
KO
|
Z3
|
8a
|
SCHÜSSELER Patrick/ZIMMERMANNS David
-
LUTZ Adrian/ZABEL Daniel
|
16-9 16-6
|
20:00
|
|